Buluttaki Santral Sisteminin FaydalarıBulut Santral Sistemeleri Hakkında:

Günümüz dünyasında, rekabetçi ortamda var olmak minimum maliyet, maksimum kar ile mümkün olmakta.

Bu nedenle az miktarlarda ödeme yaparak teknolojiyi yakından takip etmek ve nimetlerinden faydalanmak çok önemli.

Özellikle telefon santral sistemleri; müşterilerinizin size ulaşması ve sizin müşterilerinize ulaşmanız için çok önemli bir kapıdır. Bu sebep ile bir şirketin önemli yatırımlar gerekir.

İşte tam bu noktada santral sisteminizi bulutta tutarak;

1. Santral için donanım yatırımı yapmazsınız.

2. Yıllık bakım anlaşması, servis bekleme derdi, update, upgrade için extra maliyetiniz olmaz.

3. Teorik olarak, Dahili Hat (extention), Harici Hat (trunk) için kapasite sınırı olmaması nedeni ile kapasiteniz genişledikçe ihtiyacınıza uygun sistem her zaman emrinizdedir.

4. Santral Cihazınız için tozsuz ve belirli ısıya sahip, elektrik şoklarından arındırılmış, güç kaynağı ve hatta jeneratör ile desteklenmiş yer oluşturma derdiniz olmaz.

5. Her ofisinizin, şubenizin, irtibat noktanızın birbirlerine bağlantı derdi yaşamazsınız.

6. Karasal veya uydusal internetiniz hatta elektriğiniz kesintiye uğradı diyelim. Bulut santraller, büyük yatırımlarla desteklenen veri merkezlerindeki sistemlerdir. Bu neden ile, böyle bir durumda, buluttaki santral, müşterilerinizi karşılamaya devam edecek ayrıca müşterileriniz size özel yönlendirmeler ve / veya alternatif internet (3g) bağlantısı ile ulaşma imkanı bulacaktır.

7. Buluttaki güncel santraliniz ile her zaman son teknolojiyi kullanırsınız. Extra Özelliklere çoğu zaman bedava veya minimum maliyetler ile sahip olursunuz.

8. Ofis dışında da iletişime devam eder, müşterinizin size istediğiniz zaman ve koşullarda ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kısacası, Bugünden maliyetlerinizi azaltmak için sizleri bekliyoruz.

Nvoip_logo

Fırat Sokol